Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 18 z 43
Strona 1 z 3

Sklep

Akademia Jeździecka

Cena: 65,00 zł
Jeśli przygotowujesz się do egzaminu na jedną z odznak jeździeckich w książce znajdziesz wszystkie tematy wymagane na egzaminie.

Anatomia i biomechanika - ustawienia i zgięcia

Cena: 70,00 zł
Gerd Heuschmann znany lekarz weterynarii i szkoleniowiec po raz pierwszy objaśnia ustawienie i zgięcie pod kątem anatomii konia. Pokazuje dlaczego nie da się uzyskać prawdziwego zebrania bez poprawienia ustawienia i zgięcia.

Anatomia i fizjologia w treningu konia

Cena: 78,75 zł
Druga unikatowa pozycja po książce "Jak porusza się Twój koń" Gillian Higgins. Tym razem autorka przedstawia szczegółową budowę i zasady funkcjonowania dwunastu układów konia. Wszystkie elementy budowy są namalowane na żywym końskim modelu.

Best of Piaffe

Cena: 61,00 zł
W książce zostały zebrane najciekawsze i najwartościowsze artykuły z niemieckiego kwartalnika miłośników ujeżdżenia "Best of Piaffe", napisane przez znawców klasycznej sztuki jazdy konnej.

Choroby koni. Weterynaria praktyczna

Cena: 92,00 zł
Kompleksowy, przejrzysty i bogato ilustrowany przewodnik po chorobach koni, napisany zgodnie z najnowszym stanem wiedzy weterynaryjnej.

Idealny poradnik dla miłośników koni, zarówno lekarzy praktyków, jak i amatorów jeździectwa.

Coaching w jeździectwie

Cena: 35,00 zł
Jak skutecznie nauczać jeździectwa przekazuje Isly Auty - trenerka i sędzina międzynarodowa, odpowiedzialna za kształcenie młodych jeźdźców w Wielkiej Brytanii.

Fizjologia sportu dla trenerów

Cena: 72,00 zł
Książka adresowana jest do instruktorów, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także zawodników uprawiających różne dyscypliny sportu. Czytelnicy zyskują znakomitą możliwość zdobycia oraz poszerzenia wiedzy n.t. praw i zasad fizjologii obowiązujących w treningu sportowym.

Gdyby konie mogły krzyczeć...

Cena: 59,00 zł
Autor – renomowany lekarz weterynarii opisuje ścisłe zależności, jakie występują między sposobem jazdy, treningu, a zdrowiem konia. Zasady obowiązującej szkoły jazdy omówione są w powiązaniu budową anatomiczną i fizjologią.

Hodowla Koni

Cena: 83,00 zł
Hodowla koni” prof. Romana Prawocheńskiego jest reprintem podręcznika, który ukazał się w latach 1947–1950 nakładem Biblioteki Puławskiej. Jest to zarazem kolejna pozycja z serii „Klasyka literatury hipologicznej”.

Hodowla Koni tom I i II

Cena: 165,00 zł
W roku 1959 został wydany I tom „Hodowli koni" napisany przez prof. dr. Witolda Pruskiego. Autor omawia w nim historię naturalną koni i ich udomowienia, pokrój, chody i konstytucję, a także przed­stawia opis wszystkich ważniejszych ras i typów koni hodowlanych na świecie.
W tomie II, będącym pracą zbiorową, omówione są zagadnienia doty­czące techniki i użytkowania koni.

Inteligencja koni

Cena: 47,50 zł
Czy koń może dorównać inteligencją nie byle jakiej osobie, ale samemu Albertowi Einsteinowi? Ci, którzy zgłębią język koni i ich różnorodne możliwości będą mogli odpowiedzieć na to pytanie.

Jak nauczać jeździectwa

Cena: 62,50 zł
"Jak nauczać jeździectwa" to podręcznik dla instruktorów i trenerów jeździectwa.

Jak porusza się Twój koń

Cena: 78,75 zł
Bogato ilustrowany podręcznik budowy i biomechaniki konia. Świetne kolorowe malunki autorki, bezpośrednio na koniach. Na koniach w ruchu świetnie widać pracę poszczególnych partii ciała. konia

Jeździec w świecie koni

Cena: 65,00 zł
Jak koń postrzega otaczającą go rzeczywistość i jeźdźców? Często jak wrogie i nieprzyjazne otoczenie. A Ty w roli drapieżnika, pragniesz go upolować. Jak współpracować, z tak daleko odmiennym gatunkiem zwierząt jakim są konie, dowiesz się z książki.

Język koni - Język ludzi. Porozumienie jest możliwe

Cena: 59,00 zł
Książka zawiera wskazówki do lepszej komunikacji z końmi i lepszego ich zrozumienia.

Kottas o ujeżdżeniu - okładka miękka

Cena: 77,00 zł
Spójny i całościowy wykład jednego z najbardziej uznanych szkoleniowców światowego formatu. Bogato ilustrowany fotografiami i wskazówkami autora, obejmujący:
- dosiad - szkolenie na lonży
- praca z ziemi - stęp
- kłus - galop.

Kottas o ujeżdżeniu - okładka twarda

Cena: 87,00 zł
Spójny i całościowy wykład jednego z najbardziej uznanych szkoleniowców światowego formatu. Bogato ilustrowany fotografiami i wskazówkami autora, obejmujący:
- dosiad - szkolenie na lonży
- praca z ziemi - stęp
- kłus - galop.

Masaż Koni

Cena: 49,00 zł
Poradnik dla właścicieli koni, w którym autorka pomaga zrozumieć biomechanikę ruchu konia, wyjaśniając, w jaki sposób poszczególne mięśnie są zaangażowane w dany ruch. Krok po kroku, uczy technik klasycznego masażu.
Strona 1 z 3