Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 18 z 43
Strona 1 z 3

Sklep

Żywienie koni-Meyer, Coenen

Cena: 60,00 zł
Książka zawiera miarodajne i wyczerpujące informacje na temat żywienia koni.

Żywienie koni -Chrzanowski

Cena: 46,00 zł
Żywienie różnych grup koni na bazie najnowszych krajowych i zagranicznych badań.

Zdrowe kopyta - nie są przypadkiem

Cena: 59,00 zł
W książce omówiono: Podstawy anatomii kopyta końskiego, nieprawidłowe postawy kończyn u źrebiąt i młodych koni, pielęgnacja koni, kucie, ochrona przed ślizganiem się koni, kucie ortopedyczne, choroby koni, zdrowe kopyta, pierwsza pomoc.

Zasady Jazdy Konnej cz.3

Cena: 25,00 zł
Pomocny podręcznik – vademecum dla osób lonżujących konie. Omówione są zagadnienia jak: lonżowanie przy użyciu pojedynczej lonży, praca na podwójnej lonży, lonżowanie koni woltyżerskich, praca na lonży z końmi trudnymi lub wymagającymi korekty.

Zasady Jazdy Konnej cz.2

Cena: 40,00 zł
Książka przeznaczona jest dla jeźdźców zaawansowanych, instruktorów i trenerów. Podstawowy podręcznik jeździecki wg którego prowadzone są szkolenia pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.

Zasady Jazdy Konnej cz.1

Cena: 40,00 zł
Podstawowy podręcznik jeździecki wg którego prowadzone jest szkolenia pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI. Kompendium wiedzy na temat podstawowego wyszkolenia jeźdźca, podstawowych ćwiczeń ujeżdżeniowych, skokowych oraz w czasie jazdy w

Zachowanie koni - przyczyny, terapia i profilaktyka

Cena: 85,00 zł
Zachowania koni to książka zawierająca kompletną i najnowszą wiedzę o psychice konia. Autorka w jasny sposób ukazuje, jakie są przyczyny zachowań, które często interpretujemy jako złośliwość lub efekt złego charakteru konia.Czytelnik może zapoznać się ze specyfiką kształtowania się zachowań koni.

W poszukiwaniu równowagi

Cena: 93,00 zł
W poszukiwaniu równowagi to owoc wielu lat pracy autora jako lekarza weterynarii i prelegenta. Książka ukazuje związek między wyszkoleniem konia a sposobem jego użytkowania, jezdnościa i zdrowiem. Znajdziemy w niej, podbudowane cytatami z dzieł najważnie

Ujeżdżenie na XXI wiek

Cena: 98,00 zł
Paul Belasik udowadnia, że rozważania nad zasadami jeździectwa są konieczne i przynoszą korzyści, ale jednocześnie podkreśla, że nie mogą one zastąpić praktyki. przeciwnie, muszą znaleźć odzwierciedlenie w działaniu. Bezspornie jest to książka dla myślącego czytelnika, a jednocześnie jest bardzo praktycznym podręcznikiem.

Ujeżdżenie jest proste

Cena: 56,25 zł
Johann Hinnemann trener o międzynarodowej sławie oraz C.van Baalen czołowa holenderska zawodniczka przekonują że „ujeżdżenie jest proste” - jeśli przestrzega się sześciu ściśle powiązanych ze sobą zasad klasycznego ujeżdżenia.

Treningi z Mistrzami

Cena: 78,75 zł
Tylko nieliczni mają szansę trenować pod okiem prawdziwych mistrzów. W książce czytelnicy zetkną się z 10 topowymi trenerami różnych dyscyplin, którzy pomagają rozwiązać problemy, z którymi styka się każdy jeździec.

Trening mentalny dla jeźdźców

Cena: 62,50 zł
Psychologia w "służbie" świadomych jeźdźców, zawodników, instruktorów i trenerów jeździectwa.

Trening konia skokowego

Cena: 68,75 zł
„Trening konia skokowego” to opis nowoczesnej, niemieckiej szkoły skoków przez przeszkody oparty na zasadach klasycznej jazdy konnej. Książka przeznaczona zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Świadoma jazda konna w praktyce

Cena: 80,00 zł
Mary Wanless analizując określone przypadki w innowacyjny sposób wyjaśnia jak: doskonalić dosiad, wzmacniać mięśnie potrzebne do pracy w siodle, poprawiać asymetrie, podtrzymywać pozytywne nastawienie, radzić sobie z problemami takimi jak pochylanie się i odchylanie, zaokrąglanie pleców.

Świadoma jazda konna

Cena: 60,00 zł
Mary Wanless w prosty sposób przedstawia swoją unikatową metodę nauczania Ride with your mind i dostarcza strategii uczenia się, które mogą zmienić jeźdźców przeciętnych w utalentowanych.

Sprzęt i akcesoria jeździeckie

Cena: 58,00 zł
Kto nie miał problemów i dylematów z wyborem właściwego ogłowia czy innych elementów sprzętu jeździeckiego nie musi sięgać po tę książkę. Kto jednak kiedykolwiek zadawał sobie pytanie co i jak zastosować będzie usatysfakcjonowany po jej przeczytaniu. Książka ta, to obszerny i bogato ilustrowany przewodnik sprzętu jeździeckiego.

Sekrety i metody Mistrza

Cena: 57,50 zł
Jeśli miałabym określić książkę jednym zdaniem powtórzę za Mistrzem Michelem Robertem "Koń jest Twoim lustrem". Mistrz dzieli się swoim doświadczeniem, podchodząc do jeździectwa wręcz w holistyczny sposób.

Psychologia treningu koni

Cena: 55,00 zł
Autor przybliża i wyjaśnia psychologiczne czynniki związane z treningiem i szkoleniem koni.
Strona 1 z 3