Producent:
Wybierz producenta
Wyników 19 - 36 z 43
Strona 2 z 3

Sklep

Mistrzowie Polski

Cena: 65,00 zł
Kariera 68 Mistrzów Polski w ujeżdżeniu, skokach, wkkw, powożeniu i rajdach długodystansowych. Dlaczego to do nich uśmiechnął się los? W jaki sposób doszli do mistrzowskiej formy: Jan Kowalczyk, Anna Bienias, Katarzyna Milczarek, Andrzej Sałacki i wielu i

Nauka jazdy konnej

Cena: 49,00 zł
Podręcznik do nauki jazdy konnej Wilhelma Muselera, niemieckiego, utalentowanego zawodnika skokowego i trenera. Mimo upływu lat treści są wciąż aktualne, a konkluzje bardziej dogłębne.

Nos do przodu

Cena: 52,00 zł
„Nos do przodu” to młodzieżowa wersja książki dr Gerda Heuschmanna „Gdyby konie mogły krzyczeć". Autor porusza identyczne tematy, posługując się jedynie językiem bardziej zrozumiałym dla młodszego jeźdźca.

Notatnik Mistrza

Cena: 55,00 zł
Michel Roberts światowej klasy jeździec skokowy ma zwyczaj robienia notatek po każdym treningu czy konkursie. Myśli, przemyślenia, refleksje, wskazówki zostały zebrane i tak oto powstała ta książka

Nowoczesny Koń Ujeżdżeniowy

Cena: 56,25 zł
Autor opisuje ideał konia ujeżdżeniowego w kontekście jego budowy, ruchu, temperamentu i charakteru. Anky van Grunsven niekwestionowana znawczyni koni ujeżdżeniowych uzupełnia autora o swoje komentarze i uwagi.

Piękno i elegancja znów w sporcie jeździeckim

Cena: 25,00 zł
Historia i współczesność jazdy w damskim siodle.

Przewodnik dla sędziów -

Cena: 84,00 zł
Opis i ocena wszystkich elementów ujeżdżeniowych. Podręcznik adresowany przede wszystkim do sędziów ujeżdżeniowych, ale także do wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną jeździecką.

Psychologia treningu koni

Cena: 55,00 zł
Autor przybliża i wyjaśnia psychologiczne czynniki związane z treningiem i szkoleniem koni.

Sekrety i metody Mistrza

Cena: 57,50 zł
Jeśli miałabym określić książkę jednym zdaniem powtórzę za Mistrzem Michelem Robertem "Koń jest Twoim lustrem". Mistrz dzieli się swoim doświadczeniem, podchodząc do jeździectwa wręcz w holistyczny sposób.

Sprzęt i akcesoria jeździeckie

Cena: 58,00 zł
Kto nie miał problemów i dylematów z wyborem właściwego ogłowia czy innych elementów sprzętu jeździeckiego nie musi sięgać po tę książkę. Kto jednak kiedykolwiek zadawał sobie pytanie co i jak zastosować będzie usatysfakcjonowany po jej przeczytaniu. Książka ta, to obszerny i bogato ilustrowany przewodnik sprzętu jeździeckiego.

Świadoma jazda konna

Cena: 60,00 zł
Mary Wanless w prosty sposób przedstawia swoją unikatową metodę nauczania Ride with your mind i dostarcza strategii uczenia się, które mogą zmienić jeźdźców przeciętnych w utalentowanych.

Świadoma jazda konna w praktyce

Cena: 80,00 zł
Mary Wanless analizując określone przypadki w innowacyjny sposób wyjaśnia jak: doskonalić dosiad, wzmacniać mięśnie potrzebne do pracy w siodle, poprawiać asymetrie, podtrzymywać pozytywne nastawienie, radzić sobie z problemami takimi jak pochylanie się i odchylanie, zaokrąglanie pleców.

Trening konia skokowego

Cena: 68,75 zł
„Trening konia skokowego” to opis nowoczesnej, niemieckiej szkoły skoków przez przeszkody oparty na zasadach klasycznej jazdy konnej. Książka przeznaczona zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Trening mentalny dla jeźdźców

Cena: 62,50 zł
Psychologia w "służbie" świadomych jeźdźców, zawodników, instruktorów i trenerów jeździectwa.

Treningi z Mistrzami

Cena: 78,75 zł
Tylko nieliczni mają szansę trenować pod okiem prawdziwych mistrzów. W książce czytelnicy zetkną się z 10 topowymi trenerami różnych dyscyplin, którzy pomagają rozwiązać problemy, z którymi styka się każdy jeździec.

Ujeżdżenie jest proste

Cena: 56,25 zł
Johann Hinnemann trener o międzynarodowej sławie oraz C.van Baalen czołowa holenderska zawodniczka przekonują że „ujeżdżenie jest proste” - jeśli przestrzega się sześciu ściśle powiązanych ze sobą zasad klasycznego ujeżdżenia.

Ujeżdżenie na XXI wiek

Cena: 98,00 zł
Paul Belasik udowadnia, że rozważania nad zasadami jeździectwa są konieczne i przynoszą korzyści, ale jednocześnie podkreśla, że nie mogą one zastąpić praktyki. przeciwnie, muszą znaleźć odzwierciedlenie w działaniu. Bezspornie jest to książka dla myślącego czytelnika, a jednocześnie jest bardzo praktycznym podręcznikiem.

W poszukiwaniu równowagi

Cena: 93,00 zł
W poszukiwaniu równowagi to owoc wielu lat pracy autora jako lekarza weterynarii i prelegenta. Książka ukazuje związek między wyszkoleniem konia a sposobem jego użytkowania, jezdnościa i zdrowiem. Znajdziemy w niej, podbudowane cytatami z dzieł najważnie