Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 5 z 5

Skoki przez przeszkody

W poszukiwaniu równowagi

Cena: 93,00 zł
W poszukiwaniu równowagi to owoc wielu lat pracy autora jako lekarza weterynarii i prelegenta. Książka ukazuje związek między wyszkoleniem konia a sposobem jego użytkowania, jezdnościa i zdrowiem. Znajdziemy w niej, podbudowane cytatami z dzieł najważnie

Treningi z Mistrzami

Cena: 78,75 zł
Tylko nieliczni mają szansę trenować pod okiem prawdziwych mistrzów. W książce czytelnicy zetkną się z 10 topowymi trenerami różnych dyscyplin, którzy pomagają rozwiązać problemy, z którymi styka się każdy jeździec.

Trening konia skokowego

Cena: 68,75 zł
„Trening konia skokowego” to opis nowoczesnej, niemieckiej szkoły skoków przez przeszkody oparty na zasadach klasycznej jazdy konnej. Książka przeznaczona zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Sekrety i metody Mistrza

Cena: 57,50 zł
Jeśli miałabym określić książkę jednym zdaniem powtórzę za Mistrzem Michelem Robertem "Koń jest Twoim lustrem". Mistrz dzieli się swoim doświadczeniem, podchodząc do jeździectwa wręcz w holistyczny sposób.

Notatnik Mistrza

Cena: 55,00 zł
Michel Roberts światowej klasy jeździec skokowy ma zwyczaj robienia notatek po każdym treningu czy konkursie. Myśli, przemyślenia, refleksje, wskazówki zostały zebrane i tak oto powstała ta książka