Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 5 z 5

Trening jeźdźca

Akademia Jeździecka

Cena: 65,00 zł
Jeśli przygotowujesz się do egzaminu na jedną z odznak jeździeckich w książce znajdziesz wszystkie tematy wymagane na egzaminie.

Nauka jazdy konnej

Cena: 49,00 zł
Podręcznik do nauki jazdy konnej Wilhelma Muselera, niemieckiego, utalentowanego zawodnika skokowego i trenera. Mimo upływu lat treści są wciąż aktualne, a konkluzje bardziej dogłębne.

W poszukiwaniu równowagi

Cena: 93,00 zł
W poszukiwaniu równowagi to owoc wielu lat pracy autora jako lekarza weterynarii i prelegenta. Książka ukazuje związek między wyszkoleniem konia a sposobem jego użytkowania, jezdnościa i zdrowiem. Znajdziemy w niej, podbudowane cytatami z dzieł najważnie

Zasady Jazdy Konnej cz.1

Cena: 40,00 zł
Podstawowy podręcznik jeździecki wg którego prowadzone jest szkolenia pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI. Kompendium wiedzy na temat podstawowego wyszkolenia jeźdźca, podstawowych ćwiczeń ujeżdżeniowych, skokowych oraz w czasie jazdy w

Zasady Jazdy Konnej cz.2

Cena: 40,00 zł
Książka przeznaczona jest dla jeźdźców zaawansowanych, instruktorów i trenerów. Podstawowy podręcznik jeździecki wg którego prowadzone są szkolenia pod egidą Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.